سبد خرید 0

آشنایی با مدیریت

دکتر رفیع‌الدین اسماعیلی، متولد سال 1365، مشهد مقدس

مدیر مؤسسه شناخت، دانش‌آموخته خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم و فارغ‌التحصیل مقطع دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه باقرالعلوم (علیه‌السلام) است.

وی از اعضاء بنیاد ملی نخبگان است که توفیق استفاده از محضر اساتید مبرزی همچون حضرت آیت‌الله جوادی آملی، آیت‌الله اراکی و استاد احمد عابدی را یافته است.

دکتر اسماعیلی ضمن حضور در کسوت استادی حوزه و دانشگاه از سال 1394، صاحب تالیفات متعددی در زمینه سوادرسانه ای، جنگ شناختی، سینما و… است.

ایشان انجمن سواد رسانه طلاب را در اواسط دهه نود تأسیس نمودند که موجب تربیت طیف گسترده‌ای از طلاب در زمینه‌های مختلف ارتباطاتی و رسانه‌ای گردیده است.

 

حضور در سمینارهای بین‌المللی علمی در کشورهای اروپایی و آسیایی و ارائه نظریات ارتباطات اسلامی، راهنمایی و مشاوره ده‌ها پایان‌نامه در مقاطع ارشد و دکتری، عضویت در انجمن علوم اجتماعی و نائب رئیس انجمن مطالعات فضای مجازی حوزه علمیه، برگزیده بخش پژوهش جشنواره فیلم عمار و… از دیگر سوابق ایشان است.

ایشان بعد از فوت دوست و همکار علمی خود، مرحوم دکتر محمد حسین فرج نژاد، موسسه فرهنگی رسانه‌ای استاد محمدحسین فرج نژاد را تاسیس نموده که برگزاری نشست های هفتگی با موضوعات روز، دوره های گوناگون سواد رسانه، جنگ شناختی، افکار عمومی، مدیریت بحران در رسانه و عناوین دیگر مورد نیاز عرصه رسانه ای و نیز کارگاه های تخصصی و دوره های فصلی برای نوجوانان از جمله فعالیت های آن مجموعه بوده و با رشد روزافزون کمی و کیفی ادامه دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://shenakht.ir/?p=11868