سبد خرید 0

جهاد تبیین لازمه مقابله با جنگ شناختی

مقابله با جنگ شناختی دشمنان و حرکت به سمت تعالی و رشد همه جانبه در گِرو جهاد تبیین و بصیرت‎‌افزایی نسل جوان است.

استاندار اردبیل در مراسم زنگ انقلاب اسلامی گفت: ایران قبل از انقلاب کشوری وابسته و بدون اختیار بود که آن ارمغان حاکمان خودکامه، ظالم و خودفروخته بود. با انقلاب اسلامی، نور به ایران اسلامی تابید و در سایه مجاهدت‌های عالمان دینی و دانشمندان جوان در کمتر از 40 سال ایران به اقتدار جهانی دست یافت و با فتح قله‌های علمی امروز در چینش ملت‌ها از جایگاه رفیعی برخوردار است. امروز وظیفه هر ایرانی شناخت و درک پیشرفت‌های کشور و شرکت در جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است. امروز تبیین دستاوردها و اهداف انقلاب اسلامی به نسل جوان برای مقابله با جنگ شناختی دشمنان لازم و ضروری است.

عاملی به نقش جوانان در رشد و شکوفایی روزافزون علمی و اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: همه باید تلاش کنند تا با استفاده از ظرفیت نخبگان جوانان مستعد شناسایی و با انتقال تجربه برای اینده‌ای درخشان  و غرورآفرین آماده کنند.

با تلاش دلسوزان نظام، دارالارشاد اردبیل پس از تبدیل شدن به استان پله‌های پیشرفت و توسعه را پیموده و امروز نیازمند توسعه زیرساخت‌ها برای تکامل است تا با تبدیل علم به ثروت به شکوفایی اقتصادی رسیده و بیکاری نیز به حداقل ممکن برسد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://shenakht.ir/?p=12006