سبد خرید 0

روایت پیشرفت رمز پیروزی درجنگ شناختی است

مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: دشمن با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای خود با تمام توان به دنبال تحریف واقعیت‌هاست، بدین جهت اگر ما نتوانیم روایت اول باشیم و پیشرفت‌ها را به درستی روایت نکنیم، طبیعی است که در جنگ شناختی که در کشور وجود دارد، بازنده خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین علی احدی مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه نمایشگاه روایت پیشرفت که به همت مرکز ارتباطات دولت و روحانیت در قم برگزار شده، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روایت و تبیین واقعیت‌ها از ضروریات جامعه‌ای است که در آن زندگی می‌کنیم.

وی افزود: دشمن با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای خود با تمام توان به دنبال تحریف واقعیت‌هاست، بدین جهت اگر ما نتوانیم روایت اول باشیم و پیشرفت‌ها را به درستی روایت نکنیم، طبیعی است که در جنگ شناختی که در کشور وجود دارد، بازنده خواهیم بود.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: یکی از راه‌هایی که درخصوص روایت دقیق می‌توان از ظرفیت آن استفاده کرد، برگزاری نمایشگاه با موضوع روایت و جهاد تبیین است، حضور اقشار مردم به ویژه جامعه نخبگانی در این نمایشگاه باعث می‌شود اقداماتی که دولت مردمی در مدت زمان 2 ساله انجام داده است، تبیین شود.

احدی در ادامه خاطرنشان کرد: واقعیت این است که مسئولین دولت سیزدهم با روحیه جهادی شبانه روز درحال تلاش هستند تا مشکلات کشور یکی پس از دیگری حل شود اما متاسفانه دستاوردها هنوز به درستی برای مردم تبیین نشده است.

وی اشاره کرد: با رایزنی‌ها و مکاتباتی که از طریق وزارت ورزش و جوانان و مرکز ارتباطات دولت و روحانیت انجام شد، وزارت ورزش و جوانان در کنار 9 وزارتخانه و سازمان دیگر در نمایشگاه روایت پیشرفت حضور دارد و همکاران بنده در 2 بخش فرهنگی و جوانان به تبیین دستاوردها و اقدامات این وزارتخانه در دولت سیزدهم می‌پردازند.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در پایان عنوان کرد: از جامعه بزرگ روحانیت و طلاب دعوت می‌کنم به این نمایشگاه بیایند تا اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به اقدامات انجام شده در دولت مردمی افزایش دهند.

لازم به ذکر است، نمایشگاه روایت پیشرفت از روز سه شنبه 23 آبان الی شنبه 27 آبان ماه همه روزه صبح‌ها از ساعت 9:30 دقیقه الی 13:30 دقیقه و عصرها از ساعت 15:30 الی 21:30 در باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی قم میزبان جامعه طلاب و روحانیت است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://shenakht.ir/?p=11594